SORSAVAARAN RIISTA RY

ALOITUSSIVU

JOHTOKUNTA

HIRVIPORUKKA

MUUTA, MM. KUVIA

 

JOHTOKUNTA 2018 (vuosikokous 27.1.2018)

sähköposti

Puheenjohtaja

Aimo Tauriainen

Puh. 044-253 8616

aimo.tauriainen@suomi24.fi

Varapuheenjohtaja

Sami Luukkonen

Puh. 040-558 2534

sami.luukkonen@gmail.com

Sihteeri/rahastonhoitaja

Esko Määttä

Puh. 040-720 2333

esko.maatta@taivalkoski.fi

Ampumajaoston vetäjä

Jouni Wikstedt

Puh. 0400-132 111

jouni.wikstedt@taivalkoski.fi

Maanvuokrausasiat

Hans Korento

Puh. 0400-301 237

hans.korento@pp.inet.fi

Jäsen

Toni Holappa

Puh. 040-732 7263

topohoo76@gmail.com

Jäsen

Reijo Lahtinen

Puh. 040-5871057

reijo.lahtinen@osao.fi

Jäsen

Ville Karjalainen

Puh. 045-8690159

ville.karjalainen87@suomi24.fi

Jäsen

Janne Polojärvi

Puh. 040-564 8013

Janne.Polojarvi@gmail.com 

 

NAISJAOSTO

AMPUMAJAOSTO

Kaija Tauriainen, Riitta Kuha, Helena Lahtinen, Pirjo Kemppainen ja Auri Särkelä

Jouni Wikstedt, Sami Luukkonen, Toni Holappa, Ville Karjalainen ja Janne Polojärvi

 

KENNELYHDYSMIES

Esko Taivalkoski

Puh. 040-311 4127

esko.taivalkoski@pp.inet.fi

 

Vuosikokouksen 27.1.2018 päättämät liittymis- ja jäsenmaksut

Maattoman liittymismaksu

200 €

pysyy ennallaan

Maattoman jäsenmaksu

30 €

pysyy ennallaan

Maallisen jäsenmaksu

20 €

pysyy ennallaan

Hirviporukan kynnysraha

200 €

pysyy ennallaan

Tänä vuonna 16 täyttävien ja nuorempien jäsenmaksu

 

0 €